FAQs Complain Problems

staff

Photo Title Designation Section Email Phone
श्री दिपक कोइराला प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत उपसचिव प्रशासन (राजपत्रांकित द्वितीय) koiralasir9@gmail.com ९८५४०४८१११
हेमन्त कुमार बुढाथोकी शिक्षा शाखा प्रमुख शिक्षा शाखा (उप-सचिव (प्रा.)- दशौं तह hkumar2071@gmail.com ९८५४०४००५३
दीपक प्रसाद सुवेदी सुचना अधिकारी प्रशासन,योजना तथा अनुगमन शाखा (अधिकृत सातौं) subediddc@gmail.com ९८६३०२३०१४
हरि बहादुर खपाङ्गी मगर लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा (अधिकृत सातौं) hemantakm2045@gmail.com ९८६९५२९४६२
डिल्ली बहादुर अधिकारी इन्जिनियर पूर्वाधार विकास dadhikari7@gmail.com ९८५४०४०२३४
केशबराज फुँयाल स्वास्थ्य शाखा प्रमुख स्वास्थ्य शाखा ९८५४०४०३४७
गोविन्द कटेल कार्यक्रम अधिकृत स्वास्थ्य तथा सामाजिक विकास gkatel33@gmail.com ९८४४२२७४३२
केदार प्रसाद तिमल्सिना शाखा अधिकृत (छैठौं) kedarprasadtimilsina@gmail.com ९८४४२३१२६६
सुदर्शन कुमार राय कानुन अधिकृत कानुन शाखा sudarshank.raya@gmail.com ९७५४२०३२१९
ई. सन्देश चौलागाँई सुचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रविधि शाखा ito.manthalimun@gmail.com ९८४६४४८४२६
सौभाग्य न्यौपाने अधिकृत छैठौं शिक्षा शाखा ९८४४१२२६५८
विजय न्यौपाने लेखा अधिकृत (छैठौं) लेखा शाखा infosybar@gmail.com ९८५२८४९४४९
रक्षित रेग्मी रोजगार संयोजक रोजगार शाखा rregmi380@gmail.com ९८६०६७०६५८
सागर विक्रम बस्नेत कार्यक्रम संयोजक( सामी/रोजगार प्रवर्द्धन) sagar.mrcramechhap@gmail.com ९८५४०४०३८२
श्री उज्ज्वल बस्नेत ना.सु प्रशासन शाखा bujjwal886@gmail.com ९८४३१५५४९०
सकुन्तला माझी ना.सु ९८४४०४३४८३
ज्योती सुवेदी ना.सु योजना उप-शाखा ९८४४१०२६१२
दिल कुमार मानन्धर ना.सु जिन्सी व्यवस्थापन शाखा manandhardil.k@gmail.com ९८५४०४३१८६
कृष्णदास श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ९८५४०४००९६
जुनी श्रेष्ठ अधिकारी सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ९८५४०४०५३४
राजन प्रसाद गुरागाँई लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा ९८५१०७७९४७
ज्ञानेन्द्र काफ्ले ना.सु योजना उपशाखा ९८५१००२१०८
होम खड्का सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास homkhadka913@gmail.com ९८५४०४३९१३
सरोज सुवेदी सव.इन्जिनियर भवन तथा बस्ती विकास उप-शाखा jorassubedi@gmail.com ९८४९४४२७४४
लोकेन्द्र बुढाथोकी सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास loks.civil069@gmail.com ९८५११५८५१३
राजकुमार पुलामी मगर सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास ९८४२३३६००५
सुलोचना न्यौपाने स.म.वि.नि महिला/बालबालिका ९७४११०९७७७
भगवती तामाङ स.म.वि.नि tmgbhagawati2075@gmail.com ९८४४२१२९३०
योवन कुमार सुनुवार कृषि प्राविधिक gunners.npl@gmail.com ९८५६०६३२२०
नविन कुमार काफ्ले सह-लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा nabinkafle25@gmail.com ९८४४२०८५८५
सुवास काफ्ले खरिदार राजश्व उपशाखा ९८४४०९५९८१
बहादुर सिं मोक्तान सह-लेखापाल लेखा शाखा bahadurmoktan235@gmail.com
गंगा बस्नेत खा.पा.स.टे. पूर्वाधार विकास eganga.basnet@gmail.com ९८४३६७०२३४
सर्मिला श्रेष्ठ अ.सब-ईन्जिनियर पञ्जिकरण शाखा ९८४४२८२७४६
शारदा के.सी. कृषि प्राविधिक ना.प्रा.स. कृषि ९८४७९५३२५३
राम बहादुर माझी कार्यालय सहायक राजश्व उपशाखा ९८४४३९४०४७
सुनिता बरुवाल स. कम्प्युटर अपरेटर ९८४४३९५८५९
शिवहरि कार्की हलुका सवारी चालक ९८४४३१९१५६
कुमार कार्की हेभि सवारी चालक ९८४४३२८०८६
लेख बहादुर श्रेष्ठ जेसिभि अपरेटर ९८४४३१६९२८
बलराम वादी ट्याक्टर चालक ९८४४५१७१०४
विर्ख बहादुर माझी हलुका सवारी चालक ९८५४०४३७१४
बाबुराम कार्की नगर प्रहरी ९७४४०१५८८६
मनिता पाण्डे नगर प्रहरी ९८६४०१५५००
नविन भुजेल नगर प्रहरी ९८६४०२७३३३
अनिता जोशी नगर प्रहरी ९८६००७१८२९
रिता थापा मगर नगर प्रहरी ९८६३४८८४५८
सुरज खड्का नगर प्रहरी ९८४४१३९३९७
मोहन विक्रम बस्नेत कार्यालय सहयोगी ९७४४०१५५८४
कमला बस्नेत कार्यालय सहयोगी ९८४४०४४५१४
अस्मिता श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी ९८४९२४८६६६
लक्ष्मण हायु कार्यालय सहयोगी ९८४४००९८३०
नारायण भुजेल कार्यालय सहयोगी ९८४४०९५८०१
कैलाश कुमार बोहोरा कार्यालय सहयोगी ९८४०२६२००४
दिपक कोइराला प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत