FAQs Complain Problems

समाचार

staff

Photo Title Designation Section Email Phone
श्री हरि प्रसाद चापागाई प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत उपसचिव प्रशासन (राजपत्रांकित द्वितीय) ito.manthalimun@gmail.com ९८५४०४८१११
श्री हेमन्त कुमार बुढाथोकी महाशाखा प्रमुख,उप सचिव(प्रा.),दशौँ तह सामान्य प्रशासन तथा सामाजिक विकास महाशाखा hkumar2071@gmail.com ९८६३०२३०१४
श्री दिपक प्रसाद सुवेदी वरिष्ठ शाखा अधिकृत (आठौँ तह) आर्थिक विकास शााखा subedideepakprasad@gmail.com ९८६३०२३०१४
श्री विजय लुइटेल लेखा अधिकृत (अधिकृत छैठौं) आर्थिक प्रशासन शाखा infosybar@gmail.com ९८५२८४९४४९
श्री उज्वल पोखरेल शाखा अधिकृत योजना अनुगमन उप शाखा ujjwolpokharel2043@gmail.com ९८४१९३२०२४
श्री गोविन्द कटेल शाखा अधिकृत जनशक्ति व्यवस्थापन तथा वडा समन्वय शाखा gkatel33@gmail.com ९८४४२२७४३२
श्री डिल्ली बहादुर अधिकारी इन्जिनियर,(अधिकृत सातौँ) पूर्वाधार विकास तथा अनुगमन शाखा dadhikari7@gmail.com ९८५४०४०२३४
श्री विष्णु बहादुर अधिकारी शिक्षा,युवा तथा खेलकुद शाखा प्रमुख,(अधिकृत सातौँ) शिक्षा,युवा तथा खेलकुद शाखा sweetbishnu12@gmail.com ९८४०८८३२७४
श्री केशबराज फुँयाल स्वास्थ्य शाखा प्रमुख,जनस्वास्थ्य निरिक्षक (अधिकृत छैठौँ) स्वास्थ्य शाखा ९८५४०४०३४७
श्री नर्मदा देवि दाहाल सि.अ.न.मी.नी स्वास्थ्य शाखा
श्री कमला श्रेष्ठ सि.अ.न.मी.नी स्वास्थ्य शाखा
श्री मुकुन्द कुमार खड्का सहायक पशु विकास अधिकृत (अधिकृत छैठौँ) पशु सेवा उपशाखा mukundak2khadka@gmail.com ९८५४०४००३२
श्री रोहिणीराज जैसी सहायक पशु विकास अधिकृत (अधिकृत छैठौँ) पशु सेवा उपशाखा
श्री सुदर्शन कुमार राय कानुन अधिकृत, (अधिकृत छैठौँ) कानुन शाखा s.raya2033@gmail.com ९८६१७१५६७५
श्री योवन कुमार सुनुवार सहायक कृषि अर्थ विज्ञ (अधिकृत छैटौँ) कृषि बिकास उपशाखा gunners.npl@gmail.com ९८४७६९६२४८
श्री रक्षित रेग्मी रोजगार संयोजक प्रधानमन्त्री रोजगार rregmi380@gmail.com ९८६०६७०६५८
श्री दिपक कुमार केसी कार्यक्रम संयोजक सुरक्षित आप्रवासन आयोजना kcdipak.2073@gmail.com ९८६०९८५३१३
प्रतिभा घिमिरे कृषि अधिकृत छैटौँ कृषि विकास उपशाखा prativaghm@gmail.com ९८४४३९३७००
श्री ज्योती सुवेदी नायब सुब्बा (सहायकस्तर पाचौँ) योजना प्रशासन,अनुगमन तथा मर्मत उपशाखा ९८४४१०२६१२
श्री ज्ञानेन्द्र काफ्ले नायब सुब्बा (सहायकस्तर पाचौँ) प्रशासन शाखा ९८५१००२१०८
श्री दिल कुमार मानन्धर नायब सुब्बा (सहायकस्तर पाचौँ) राजश्व उपशाखा manandhardil.k@gmail.com ९८५४०४३१८६
श्री कृष्णदास श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर (सहायकस्तर पाचौँ) प्राविधिक शाखा ९८५४०४००९६
श्री जुनी श्रेष्ठ अधिकारी सव.इन्जिनियर (सहायकस्तर पाचौँ) प्राविधिक शाखा ९८५४०४०५३४
श्री निरोज खड्का आ.ले.प nkhadka2049@gmail.com ९८४४२०२४६२
श्री भगवती तामाङ म.वि.नि (सहायस्तर पाचौँ) महिला,बालबालिका तथा सामाजिक परिचालन उपशाखा tmgbhagawati2075@gmail.com ९८४४२१२९३०
सुवास काफ्ले नायब सुब्बा (सहायकस्तर पाचौँ) जिन्सी उपशाखा ९८४४०९५९८१
नविन कुमार काफ्ले सहायक (लेखा),(सहायकस्तर पाँचौ) आर्थिक प्रशासन शाखा nabinkafle25@gmail.com ९८४४२०८५८५
श्री होम खड्का सव.इन्जिनियर (सहायकस्तर पाचौँ) पूर्वाधार विकास homkhadka913@gmail.com ९८५४०४३९१३
श्री लोकेन्द्र बुढाथोकी सव.इन्जिनियर (सहायकस्तर पाचौँ) पूर्वाधार विकास loks.civil069@gmail.com ९८५११५८५१३
विवेकराज सुवेदी प्राविधिक सहायक रोजगार सेवा केन्द्र
श्री नवराज श्रेष्ठ रोजगार सहायक प्रधानमन्त्री रोजगार ramechhapmanthali2050@gmail.com 9844043156
श्री सविना श्रेष्ठ एम.आई.एस अपरेटर पञ्जिकरण शाखा mstha2076@gmail.com ९८४४०८६४३३
श्री अविनाश कार्की एम.आई.एस अपरेटर पञ्जिकरण शाखा abieeeeey@gmail.com ९८६३६५०८७३
श्री शान्ता पुलामी मनोपरामर्शकर्ता सामी रोजगार तथा प्रबर्दन शाखा santapulami32@gmail.com ९८४३३४०७३७
श्री मञ्जु दंगाल उद्यम विकास सहजकर्ता (सहायकस्तर पाँचौ) आर्थिक विकास शाखा
श्री प्रमिला सुवेदी न्यायीक सहजकर्ता (सहायकस्तर पाँचौ तह) कानून शाखा pramilasubedi2045@gmail.com ९८४४३१६८९९
श्री दिलिप कुमार यादव सहायकस्तर चौँथो (अ.सब-ईन्जिनियर) पूर्वाधार विकास तथा अनुगमन शाखा ९८४००३०६३५
श्री सन्जिता खड्का सहायकस्तर चौँथो (अ.सब-ईन्जिनियर) पूर्वाधार विकास तथा अनुगमन शाखा
श्री सन्तोष थिङ्ग सहायकस्तर चौँथो (अ.सब-ईन्जिनियर) पूर्वाधार विकास तथा अनुगमन शाखा
श्री अक्षय कुमार सदा सहायकस्तर चौँथो (अ.सब-ईन्जिनियर) पूर्वाधार विकास तथा अनुगमन शाखा ९८४००३०६३५
श्री तारा देवि बोहोरा फिल्ड एसिष्टेन्ट पञ्जिकरण शाखा ९८४४४४०८६०
सुनिता बरुवाल स. कम्प्युटर अपरेटर शिक्षा शाखा ९८४४३९५८५९
सर्मिला श्रेष्ठ अ.सब-ईन्जिनियर पञ्जिकरण शाखा ९८४४२८२७४६
श्री उज्वल अधिकारी उद्यम विकास सहजकर्ता (सहायकस्तर चौथो) आर्थिक विकास शाखा
राम बहादुर माझी कार्यालय सहायक राजश्व उपशाखा ९८४४३९४०४७
श्री सम्झना श्रेष्ठ सेफ हाउस व्यवस्थापक सेफ हाउस व्यवस्थापन samjhanarmc@gmail.com 9844437583
गंगा बस्नेत खा.पा.स.टे. पूर्वाधार विकास eganga.basnet@gmail.com ९८४३६७०२३४
मोहन विक्रम बस्नेत कार्यालय सहयोगी ९७४४०१५५८४
कमला बस्नेत कार्यालय सहयोगी ९८४४०४४५१४
अस्मिता श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी ९८४९२४८६६६
लक्ष्मण हायु कार्यालय सहयोगी ९८४४००९८३०
कुमार कार्की हेभि सवारी चालक ९८४४३२८०८६
अर्जुन खड्का एम्बुलेन्स चालक
शिवहरि कार्की हलुका सवारी चालक ९८४०१७९४९४
बलराम वादी ट्याक्टर चालक ९८४४५१७१०४
लेख बहादुर श्रेष्ठ जेसिभि अपरेटर ९८४४३१६९२८
रामचन्द्र बस्नेत हलुका सवारी चालक सवारी चालक
श्री नितुष घिमिरे नगर प्रहरी हवल्दार नगर प्रहरी ९८४४०६१८००
बाबुराम कार्की नगर प्रहरी ९७४४०१५८८६
सुरज खड्का नगर प्रहरी ९८४४१३९३९७
नविन भुजेल नगर प्रहरी ९८६४०२७३३३
अनिता जोशी नगर प्रहरी ९८६००७१८२९
रिता थापा मगर नगर प्रहरी ९८६३४८८४५८
मनिता पाण्डे नगर प्रहरी ९८६४०१५५००
नारायण भुजेल कार्यालय सहयोगी ९८४४०९५८०१
लेख बहादुर भुजेल सरसफाई कर्मचारी